Ankara Siteler Çocuk Ranzaları İmalatı

Ankara Siteler Çocuk Ranzaları İmalatı

Çocukları için farklı tasarım arayışında olanlar…  Ankara siteler çocuk ranzaları imalatı yapan bir firma olarak klasiğin çok dışına çıkmaktayız. Onların hayal dünyasını besleyecek, odalarında kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak, aynı zamanda sağlıklı uyumaları içinde kaliteli malzemeden üretilmiş yatakların konforunda iyi uyku uyuyacakları yeni modellerimizle hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor.

Ankara Siteler Çocuk Ranzaları İmalatı
Ankara Siteler Çocuk Ranzaları İmalatı

Biz Kimiz?

Bizler bu alanda edindiğimiz deneyimle ön plan acıkan bir firmayız. Ankara’da sitelerde üretim alanımız bulunmaktadır. Önceliğimiz çocuklar ve bebekler olup onlar için sağlıklı yatak üretimi yapmaktayız. Bunu yaparken masif ve ladin ağaçlarını kullanmaktayız. Firma olarak sunta ve MDF kaplama üretimlerimizde kullanılmamaktadır. Kimyasal içerikli olmaları, kullanıldıkça bir süre sonra yatağın orta kısmında çökmelerin meydana gelmesi nedenlerinden dolayı önceliğimiz kaliteli malzeme olup bebeklerin ve çocukların sağlığın etkilemeyecek ürünler seçmektir.

Yatak Modellerimiz

Çatılı bebek ranzaları modellerinde farkımızı ortaya koymaktayız. Klasik ranza ve yatak modellerinin dışına çıkarak dekorasyonda farklılık arayan anne ve babalar için en doğru adres olmaya devam ediyor. Kız çocuklarına özel erkek çocuklarına özel ayrı modelde üretimlerimiz bulunmaktadır.

Ankara siteler çocuk ranzaları imalatı sürecimizde dilerseniz özel sipariş verebilmektesiniz. Sitemizde bulunan modellerden beğenerek isterseniz onlar üzerinde değişiklik talep edebiler ya da direk olarak kendi tasarımınızı bizlere sunabilmektesiniz. Tüm üretimlerimiz el işçiliğidir. Birinci sınıf kaliteli malzememe kullanarak üretimini gerçekleştiğimiz yatakları çocuklarınız rahatlıkla sorunsuz bir şekilde uzun sürekli kullanabilmektedir.

catili-bebek-ranzalari
catili-bebek-ranzalari

Kullandığımız Malzemeler

Ankara siteler çocuk ranzaları imalatı sırasında ana gövde için masif ağacı kullanılmaktadır. Gövde ve korkuluk bölümlerinin tamamlı masif ve ladin ağaçları kullanılarak tasarlanır.

Yatakların alt baza kısımlarında sunta ya da mdf kullanımı söz konusu değildir. Bunun altına yatan öncelikli neden kimyasal içerikli malzemeler olması sağlıksız olmaları da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle bu malzeme ürünlerimizde yer bulmamaktadır.

Yere yakın yatak modellerinde istek olması dahilinde ısı izolasyon matı kullanılmaktadır. Çatılı bebek ranzaları ve diğer tüm yataklarımızda kullanılan malzemeler aynıdır. Boya için Avrupa birliği onaylı sertifikalı su bazlı kokusuz ve sağlığa uygun güvenli boya kullanılmaktadır.

admin

Çatılı Bebek Ranzası İmalatı, Çatılı Çocuk Ranzası imalatı yapmaktayız. Her türlü mobilya işlerinizde Profesyonel işçilik, zamanında teslimat en uygun fiyat garantisi ile Ankara Siteler bölgesinde hizmetinizdeyiz. 0534 769 86 34 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geç
Önceki yazıyı okuyun:
Ankara Çocuk Yatağı Ev Şeklinde
Ankara Çocuk Yatağı Ev Şeklinde

Ankara Çocuk Yatağı Ev Şeklinde Ankara mobilya sektöründe lider firmamız ve uzman ahşap ustalarımız ile bebek yatakları ve oda takımları

Kapat